piątek, 9 września 2016

Koniec wakacji i piąta rocznica powstania bloga !

           Witam Was po wakacjach . Lato tego roku było brzydkie, zimne, niemiłe i deszczowe. Jedynie w ostatnich dniach jest cieplej, chociaż wyczuć można już jesień….
          Zawsze na koniec lata, gdy wracam ponownie do blogowania żegnam lato w wyjątkowy sposób zazwyczaj pysznym jedzonkiem z krajów, do których często jeździ się na wakacje. Tym razem będzie jednak inaczej, ponieważ nie było, czego żegnać, bo letniej, gorącej pogody w tym roku nie było oprócz kilka dni upałów. ;-(  Miejmy jednak nadzieję, ze w przyszłym roku będzie lepiej ….
           Szkoda, że w Polsce tak krótko trwa lato a jednocześnie jest takie chłodne wręcz zimne. Polska ma dostęp do morza i co z tego? Jak ludzie latem w kurtkach chodzą po plaży a dodatkowo Bałtyk jest tak zanieczyszczony, że mało, kto miałby ochotę wejść do tego brudu  … 
          I odpowiedzmy sobie szczerze na jedno pytanie, czy Polska może być krajem, do którego jeździ się na wakacje? Ja myślę, ze nie może  …


            Przejdźmy jednak do milszych tematów ;-). Dziś mija 5 lat odkąd założyłam, bloga Impalą przez życie. Jak ten czas szybko minął. Jeszcze pamiętam jak moje blogi zakładałam najpierw blog fotograficzny, potem impalę i wreszcie Moje Rozstaje blog, o Wicca, pogaństwie i świecie paranormalnym.
            Rozszerzyłam działalność przez te parę lat… Na tym jednak nie koniec zamierzam teraz założyć nowego bloga o książkach. Co prawda prowadzenie kilka blogów zabiera trochę czasu, ale dobra organizacja powoduje, że wszystko jesteśmy wstanie ogarnąć a ja  lubię  pisać, więc chyba z tym wielkiego kłopotu nie będę miała;-)

A o to posty na które najczęściej wchodzicie;-)
 • Bóg Hermes 3304 wejść
 • Boże Narodzenie w Meksyku ! 2454 wejść
 • Małe domki , czyli w poszukiwaniu minimalizmu 1109 wejść
 • Kraków w mediach zawsze bez prognozy pogody. Dlaczego? 985 wejść
 • Pieczone Jabłka 938 wejść
 • Czerwona herbata PU-ERH   783 wejść
 • Apollo i jego wyrocznia 505 wejść
 • Święta Wielkanocne w Meksyku 385 wejść
 • Wnętrza Kominki 359 wejść
 • Rozdroże  290 wejść
             Z okazji 5 rocznicy mojego bloga postanowiłam poświęcić wiele miejsca na blogu mojej nowej pasji dietetyce.
           Znalazłam wiele wartościowych diet, i myślę, że warto byłoby podzielić się z Wami moją wiedzą  i doświadczeniem, bowiem wiele z nich sprawdziłam na sobie .Dzięki temu i Wy będziecie mogli skorzystać z ich dobroczynnego wpływu …i coś jeszcze, ale na razie zachowam to dla siebie;-)

4 komentarze:

 1. Upalnych dni w Polsce było nieco więcej, niż tylko kilka, ale samo lato faktycznie było chyba zbyt zmienne, by można je było polubić w tym roku. Ale za to wszyscy mieli po równo, trochę tak, trochę tak. Bywały lata, gdy ktoś jechał na dwutygodniowy urlop i miał naprawdę pecha do pogody, bo prawie wciąż padało.
  Nie wiem, czego się życzy z okazji blogowych jubileuszów. Może tego, by było coraz więcej i coraz ciekawiej?
  Krabikord

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla osób, które lubią prawdziwą letnią pogodę to lato było okropne. Osoby, które źle się czują podczas ciepłych dni na pewno byli i są zadowoleni z pogody w tym roku. Ja zadowolona nie byłam. Faktem jest, że dwa razy zdarzyły się upalne dni, ale bardzo szybko się ochłodziło. Dopiero w połowie września mamy trochę letniej pogody, ale zapewne potrwa ten stan bardzo krótko.
   Jeśli chodzi o blogowanie to myślę, że najważniejsze jest to, aby pisanie sprawiało frajdę i aby się miało fajnych komentatorów, bo z nimi niekiedy bywa różnie .;-)
   Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 2. Gratuluję 5 lat i życzę wielu kolejnych! :)

  OdpowiedzUsuń