środa, 13 lipca 2016

Już wakacje;-)


                  Nadeszło długo wyczekiwane lato i zapowiada się ono upalnie; -) W tym czasie robię zawsze przerwę w pisaniu, prowadzeniu bloga i udaję się na wypoczynek korzystając z uroków, które ta pora roku nam w darze przynosi. 
               Wakacje to czas, w którym nie chce się siedzieć przed ekranem komputera a wena do pisania postów zanika, więc warto zrobić sobie wakacyjną przerwę.
               Lato trwa w końcu tak krótko zwłaszcza w Polsce im wcześniej się na nie udamy tym bardziej nacieszymy się ta pora roku. ;-)


Życzę Wam udanych wakacji! ;-)


5 komentarzy:

 1. To dość naturalne. Sam nie mam bloga, nie pisuję nic, ale odwiedzając inne blogi widzę letnie zmniejszenie aktywności.
  Udanych wakacji! Do zobaczenia na jesieni.
  Krabikord

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście tak jest, ale to, dlatego, że ludzie spędzają czas bardziej na polu niż przed jakimkolwiek ekranem monitora. Poza tym upały nie sprzyjają jakiejkolwiek działalności, bo gdyby sprzyjały Włosi i Hiszpanie nie potrzebowaliby sjesty;-)
   Pozdrawiam serdecznie Krabi i również życzę udanych wakacji. ;-)

   Usuń
 2. A na lazurowym wybrzeżu w Nicei kolejny zamach terrorystyczny. 84 osoby nie żyją a reszta walczy o życie. Dobrze, że nie było wybuchu, bo jeśli niektóre ofiary da się uratować to przynajmniej z całymi rękami i nogami. Oczywiście solidaryzuję się z Francuzami, ofiarami tego zamachu i ich rodzinami. Przykre;-(
  Gdzie w takim razie można jechać na wakacje jak cały cywilizowany świat jest zagrożony zamachami islamskich terrorystów ,którzy mają nierówno pod sufitem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś mi mówiło, że piłkarskie Euro terroryści odpuszczą, ale święta 14 lipca już na pewno nie. Terroryści to jedno, ale mnie zastanawia, jak można było nie zablokować fizycznie wjazdu na pasaż spacerowy podczas takiej imprezy ulicznej i dać sobie wmówić bajeczkę, że tir wiezie lody bez żadnych papierów. Rozumiem, że terroryści zawsze będą krok do przodu z pomysłami, ale tu już zabrakło profesjonalizmu.
   Krabikord

   Usuń
  2. A może terroryści tez oglądali mecze piłki nożnej stąd postanowili nie dokonywać zamachu w tym dniu?;-)
   Sama nie wiem, co już o tych Francuzach myśleć czy to jest brak profesjonalizmu czy może celowe działanie? Choćby po to, aby inwiligować nadal obywateli i siać strach. No, bo jak inaczej można wyjascić to, że przez dwa kilometry furgonetka taranowała ludzi, policji nie było i z tego, co przeczytałam jedynie jakiś motocyklista próbował zatrzymać tą furgonetkę, ale mu się nie udało. A to wszystko się wydarzyło wtedy, gdy stan wyjątkowy w całej Francji obowiązuję. Ja bym zrozumiała przeoczenie, niedopatrzenie służb gdyby to był ich pierwszy zamach, który im się przydarzył a nie któryś z kolei.

   Usuń