poniedziałek, 24 października 2016

Żebyś ...;-)

Kobieta powinna mieć w mężczyźnie oparcie, jeśli jest inaczej
 czas się z nim rozstać. Joanna Krupa

            Znalazłam ładny demot, ale zanim go wkleję zacytuję Wam bardzo mądre słowa jurorki programu Top Model Joanny Krupy na temat związków.Joanna Krupa w wywiadzie dla Kropka TV powiedziała;

My kobiety często wiążemy się z facetami, którzy nam zazdroszczą, obniżają nasze poczucie własnej wartości albo nas ograniczają. A kobieta powinna mieć w mężczyźnie oparcie, Jeśli facet sprawia ze źle się ze sobą czujesz czas go odstawić .
Walczmy o swoje szczęście !

           Całkowicie się zgadzam z Joanną Krupą. Jeśli kobieta ma w swoim domu wroga, który tylko czyha na jej potknięcia i musi zawsze uważać, aby nie pokazywać swojej słabości, bo zostanie ona wykorzystana przeciwko niej tzn. że  czas zrezygnować z takiego partnera czy męża.


4 komentarze:

 1. jak na razie więcej widzę zniewieściałych facetów oraz samodzielne dzielne kobiety...tylko czy to tak do końca dobrze?...czasem same kobiety biora się za szybko w wyręczanie mężczyzn,a im w to graj, dla wygody...:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z tym, co napisałaś; -) Czasami dobrymi intencjami piekło jest murowane. Kobiety często same sobie pętle na szyje zakładają. Syndrom sztokholmski oraz wyuczone zachowania robią swoje. Ten post wbrew pozorom dotyczy także mężczyzn, bo dobrzy mężczyźni trafiają też na złe kobiety i tez od takich kobiet powinni uciekać …

   Usuń
 2. Te nasze sobotnie, romantyczne, popołudniowe spacery, gdy odprowadzasz mnie na mecz, do kręgielni lub na spotkanie z kolegami przy piwie w barze z dziewczynami tańczącymi na rurce są fantastyczne. Więc dlaczego zawsze tak się złościsz, gdy Cię na te spacery zapraszam?
  Krabikord

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj uśmiałam się czytając twój komentarz, widzę, że mężczyźni tez mają swoje żebyś, tylko, że całkiem inne niż kobiety; -) Jak mnie zaprosisz na taki spacer obiecuję, ze nie będę się złościć, ale do baru chętnie bym wyskoczyła, ale gdyby faceci na rurze tańczyli….
   Pozdrawiam serdecznie ;-)

   Usuń