sobota, 8 lutego 2014

Idzie wiosna ...;-)


          Idzie wiosna, chociaż za oknem nadal jest zimno i mroźno jednak dzień jest dłuższy i późnej zapada zmrok. Moje oświetlenia choinkowe już zostały ściągnięte. W tym roku trochę za późno spadł śnieg nie można było się nacieszyć nastrojem świąt a ja tak bardzo lubię Boże Narodzenie te wszystkie gadżety, światełka cudo!.
          Bardzo podobają mi się oświetlenia domów w stylu amerykańskim, niektórzy \uważają to za kiczowate, ale ja uważam, że jest to piękne i nastrojowe. Cały dom bym ubrała w światełka i wszystkie drzewka na polu.

           I tak w tym roku mój dom był nieźle oświetlony . W domu mięliśmy cztery choinki i na polu kilka oświetleń  na jałowcach, coś ślicznego. ;-)

          Będę chwalipiętą  . ;-) Przed Bożym Narodzeniem kupiłam sobie nowe oświetlenia wraz z nowymi bombkami i nową cudną maleńką choinkę.  O to ona: ;-)
A pod koniec tego roku mam parę planów, co do zakupów świątecznych …
Teraz  jednak czekam na wiosnę i lato. ;-)


3 komentarze:

 1. Świetna jest! Uwielbiam takie małe choinki. Chciałam w tym roku kupić taką, ale wszędzie widziałam tylko takie już ozdobione do kupienia, a wolałam ozdoby zrobić samodzielnie choć raz w życiu... ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym roku dodałam jeszcze więcej oświetleń do tej choinki. Mam ją także, jako tapetę na telefon komórkowy.;-) Ubrałabym wszystkie drzewka i cały dom w światełkach. Strasznie podobają mi się oświetlenia domów amerykańskich szkoda, że u nas nie ma takiej tradycji. W przyszłym roku na pewno uda ci się kupić taka małą choinkę naprawdę warto, bo nie zajmuje dużo miejsca a tworzy klimat świąteczny w pokoju. Jak kupisz kilka takich choinek to w każdym pokoju możesz mieć świecąca choinkę. Pozdrawiam .

   Usuń
  2. Duże choinki też są śliczne im więcej choinek i oświetleń tym lepiej. Ja, co roku kupuję nowe oświetlenia to jest taki czas, kiedy ogarnia mnie szaleństwo świąteczne ….;-) Do domu najlepsze sa oświetlenia kolorowe na pole dobre są białe. Zwróć też uwagę czy oświetlenie maja program migający. Co prawda można go ustawić na brak migania, ale po jakimś czasie się palą. Trzeba także zwracać uwagę na grubość przewodów im grubsze tym bardziej trwałe.

   Usuń