niedziela, 6 października 2013

Wnętrza -Kominki

           Już Jesień, za oknem szaro, zimno i czasami pada deszcz a wkrótce zawita do nas zima, puszysty śnieg, Boże Narodzenie, choinki. Jezu Chryste gdzie ja doleciałam już do grudnia. Nie chciałam dzisiaj pisać smętnego posta o nadchodzącym ponuractwie. 
            Właściwie to chciałam napisać, że jesień jest dobrym momentem na remonty i że mimo nadchodzącego zimna można zrobić coś fajnego tzn. zrobić sobie w domu kominek.
            Zawsze mi się podobały kominki nie tylko ze względów estetycznych czy też z powodu tego, że miło jest usiąść wieczorem przy herbacie a gdzieś obok nas pali się ogień i jest nastrojowo. 
            Podobają mi się kominki z czystego praktycznego powodu otóż mogą uratować nam skórę, gdy jest awaria … A taka awaria w moim regionie była w 2010 roku gdzie dwa tygodnie nie było prądu i w tym ogrzewania. Masakra! W takich sytuacjach może nas uratować agregat (warto kupić najlepszy na rynku inwestycja się opłaca) oraz kominek. A wybór wyglądu kominków a także ich funkcji jest wiele, więc można wybierać ...Ja wybrałam te, które najbardziej mi się podobały. 

2 komentarze:

 1. jakie ładne...ten pierwszy i ostatni mi się podoba...:)
  taki ciepły pokój przy kominku się wydaje...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację ,ale warto zwrócić uwagę na sam kominek a nie wystrój wnętrza z kominkiem . ...

   Usuń