wtorek, 12 czerwca 2012

Euro 2012Dziś mecz Polska – Rosja wątpię, że wygramy, ale pokibicować można !

A jednak REMIS z Rosją  1:1  :-)


2 komentarze:

 1. Witam Cię po BAAAAAARDZO długiej przerwie :)
  Przepraszam, za tak długą nieobecność, ale złożyło mi się wiele spraw na raz. Po pierwsze, jak pewnie pamiętasz, uciekłem z Blogspota przed chamską polityką prywatności. Po drugie, na Onecie nie mogłem się tygodniami zalogować na bloga, więc w końcu gdy mi się to udało to z wściekłości go skasowałem, głupi Onet :P
  Potem przyszła nauka na egzaminy i tak zleciało 4 miesiące bez blogowania. Ale wróciłem. I jestem tutaj: http://kamil-j.bloog.pl/
  Jeśli jeszcze masz ochotę wpaść ;)
  A to mój nowy mail, stary zalał spam od jakiś pokemonów: kamil.rmc@interia.eu

  No Polska już nie gra w Euro, zajęła ostatnie miejsce w grupie, tak jak przewidywałem... Ale i tak grali lepiej niż myślałem. Byłem pewny, że przegrają każdy mecz.
  Za to Hiszpania wciąż pozostaje w grze i to z niezłymi wynikami, więc jest komu kibicować ;)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pamiętam, pamiętam zaglądałam do ciebie, ale ostatnio wyskakiwało mi, ze twój blog nie istnieje, myślałam, że znowu Onet ma kłopoty nawet miałam do ciebie napisać ….Cieszę się, ze wróciłeś. Na twój blog oczywiście zaglądnę.

  Co do Euro też myślałam, ze wszystkie mecze przegramy, ale jak Błaszczykowski wbił gola Rosji to byłam pewna, ze z Czechami wygramy a tu taka niespodzianka. Cos mi się wydaję, że nasi piłkarze mecz z Czechami potraktowali, jako formalność, dlatego skończyło się tak jak się skończyło. Ech może następnym razem będzie lepiej. ;-)

  OdpowiedzUsuń