czwartek, 19 maja 2016

Dylemat blogowy...;-)


 

          Zastanawiam się nad założeniem nowego bloga o książkach. Pisałabym w nim mini recenzje moich ulubionych książek lub takich, które uważam za godne polecenia. 
         Mam, co prawda konto na Lubimy czytać dodaje tam książki, można dodawać tam opinie, recenzje a nawet ulubione cytaty, ale nie mam jakoś szczególnego zaufania do portali internetowych. Trudno w nich coś zmienić, edytować tekst a bywa, że nie możesz nawet usunąć swojego tekstu.
         Nie zamierzam pisać jakiś długich tekstów, bo nikt długich recenzji raczej nie czyta tasując tekst wzrokiem, dlatego zastanawiam się czy nie wystarczyłaby podstrona do bloga.
         Zastanawiam się jak taka podstrona bloga wygląda w użyciu praktycznym czy łatwo dodaję się nowe notki?
Wiem , że mogę dodać nową etykietę do bloga, ale wydaję mi się, że moja pisanina o książkach na tym  blogu  nie będzie za bardzo pasować i będzie nie przejrzyście.

           Niby nic nieznaczący dylemat, ale mam już trzy blogi plus blog z linkami, czyli razem cztery blogi. Z tego też powodu  czytelnicy mogą pogubić się w moich witrynach; -))). No cóż będę musiała sprawę przemyśleć i chyba skłaniam się ku założeniu nowego bloga.;-)

2 komentarze:

 1. Jeśli chcesz założyć kącik własnych recenzji książek, to blog będzie najlepszym rozwiązaniem, bo przy okazji może rozwinie się jakaś ciekawa dyskusja w komentarzach? Technicznie najprościej założyć będzie nowego, zwykłego bloga, odnośnik do niego, koniecznie z ciekawym obrazkiem, umieścić na bocznej kolumnie innych i już.
  Krabikord

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skłaniam się właśnie ku założeniu nowego bloga .Lubię książki i chyba ta pasja wymaga odpowiedniego miejsca do jej rozwijania. Poza tym trudno byłoby dodawać notki do podstrony jak zauważyłam. Jedną stronę można dodać, ale już do tej samej podstrony nowy post to chyba technicznie jest nie za bardzo wykonalne w Blogerze.
   Dzięki Krabi za doradztwo.;-)
   Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń