niedziela, 15 listopada 2015

Solidarni z Francją !


Solidarni z Francją, solidarni z ofiarami zamachów terrorystycznych w Paryżu.! 
Dziś każdy jest Francuzem lub  Francuzką !

 
8 komentarzy:

 1. Jest taka pewna kobuieta w necie, ktora ogolnie idzie pod prad, chcac aby owce sie przebudzily i nie byly potulnym stadem . Zaczely myslec. samodzielnie- ,moze wcale to nie czlwiek czlowiekowi wilkiem?
  Nie wiem jak jest, ale czasami ja podczytuje. Tutaj masz je artykul:

  https://astromaria.wordpress.com/2015/11/14/kolejny-odrazajacy-atak-pod-falszywa-flaga-w-piatek-13/

  Warto sledzic u niej watek komentarzy, bo ludzie ja odwiedzajacy linkuja ciekawy material na youtube, sami tlumaczac wiele materialu z oryginalnego na nasz:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za link może zalinkuję go na moim blogu moje rozstaje , bo tam czasami pisze o takich rzeczach, teoriach spiskowych ,tajnych stowarzyszeniach. Coś w tym jest, bo dziwne dla mnie jest to, że rządzący doskonale wiedzą, kogo wpuszczają do Europy, znają doskonale mentalność islamu a mimo to otwierają szeroko bramy przed terrorystami. Wiem, że niektórzy oburzają się na stwierdzenie, że uchodźca = się terrorysta, ale jak patrzę na tych niby uchodźców mających sile walczyć z policją, w markowych ubraniach, w których nawet europejczyk nie ma to naprawdę trudno mi uwierzyć, że są to zwykli uchodźcy. Z resztą pisałam już o tym u ciebie.
   Angela Merkel zaprosiła tych niby uchodźców to teraz mamy problem.

   Usuń
  2. Jezeli piszesz o tego typu rzeczach na jednym ze swych blogow, to zerknij jeszcze tu- tajne stowarzyszenia. Calkiem mozliwe ze juz to znasz:)
   https://youtu.be/4KksH27zMEw

   Usuń
  3. Znam stronę, z której pochodzi ten filmik ,ale samego filmiku jeszcze nie widziałam .Dzięki za llink na pewno obejrzę . Pozdrawiam

   Usuń
 2. wobec takiej przemocy , potrzeba radykalnych rozwiązań, nie może tak być, żeby kilku uzbrojonych weszło bez kontroli do obiektów z duża iloscia ludzi i strzelali do nich jak do kaczek...niesamowita tragedia...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda Krakowianko. Problem polega na tym, że świat zachodu nie chce widzieć problemu usilnie wmawiając ludziom , ze to nie islam, jako religia jest powodem terroryzmu tylko jacyś islamiści. Najśmieszniejsze jest to, że dziennikarze za wszelką cenę chcą potwierdzenia swoich słów od wyznawców Islamu, ich potępienia dla zamachów. Wczoraj właśnie usłyszałam wypowiedź pewnego muzułmanina, który udzielał wywiadu dla dziennikarza polskiego z TVP1 . Gdy dziennikarz go zapytał, co sądzi o zamachowcach on odpowiedział, że zamachowcy to nie są źli ludzie, ale GWAŁTOWNI. Osłabłam jak to usłyszałam.

   Usuń
  2. słyszałam tę wypowiedź...i też osłabłam...to sa wyprane mozgi, rozmowy sa bezcelowe...

   Usuń
  3. Ja się Krakowianko obawiam, że większość wyznawców islamu chcę wojny światowej, że oni te zamachy popierają tylko my za wszelką cenę nie chcemy tego widzieć. Widzę z jak za wszelką cenę dziennikarze chcą znaleźć potępienie dla zamachowców wśród wyznawców Islamu, ale rzadko się m to udaje..
   Kiedyś czytałam taki artykuł, w którym napisano, że ludzie wyznający Islam nadal prowadzą z nami świętą wojnę , nadal pamiętają czasy krucjat i się za to mszczą, co dla nas jest to już odległa historia a dla nich niestety nie.

   Usuń