piątek, 14 stycznia 2022

Catering postu dr Dąbrowskiej w Krakowie !


       Jednym z głównych postanowień noworocznych zawsze było i jest odchudzanie i diety a w pandemii korono wirusa ten temat jeszcze bardziej przybiera na silę się, bo mamy mniej ruchu niż normalnie a jedynym spacerem są spacery do lodówki …; -) Stres, mało ruchu , siedzący tryb życia powoduje, że waga może pójść w górę znacznie bardziej niż zazwyczaj,. Ja temu zaradzić? Jaką dietę wybrać, aby była skuteczna w tej pandemicznej sytuacji? 

         Dobrym i szybkim sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów jest post dr Dąbrowskiej,. Jeśli gotujemy sami bywa on czasochłonny zwłaszcza zimą gdzie nie ma jeszcze świeżych sezonowych warzyw. Dlatego warto sobie pomóc cateringiem. 

          Ja, co prawda na catering się nie zdecydowałam, ale szukając takiego cateringu z postem Dąbrowskiej na pierwszy jej etap kilka linków znalazłam, a raczej na forum facebookowym grupy postu dr Dąbrowskiej dziewczyny życzliwie doradzały sprawdzony catering. Podaje Wam tutaj kilka linków z Krakowa może się komuś przydadzą. Życzę Wam powodzenia na poście,;-) 

Catering dr Dąbrowskiej w Krakowie 

2 komentarze:

 1. Ceny nie są zachęcające.
  Pozdrawiam Krabikord

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tanie nie jest, ale jak nie kupujesz innego jedzenia jak tylko ten catering to możesz jeść smacznie i zdrowo i nie gotować. Dla wiele osób, które nie mają czasu na stanie przy garach ratuję się cateringiem. Zwróć uwagę także na inne menu na tych stronach, bo nie oferują tylko postu Dąbrowskiej, ale jest dieta wegańska, Ketogeniczna itp.. Mają ciekawą ofertę. Pozdrawiam serdecznie ,

   Usuń